Tantrické masáže pro ženy, muže a páry
 
Vítejte!
Jmenuji se Mika a tantře se profesionálně věnuji více než 14 let. Ráda bych se s Vámi podělila o své velmi smyslné a magické umění tantra masáže, které jsem na své cestě nalezla! Tím uměním je můj tantrický vědomý dotek!
Dotek je naprosto primární a nejmystičtější způsob lidské komunikace. Jediný dotek nám může říct, kdo jsme a jak se cítíme. Jediný dotek má moc pronést tisíc slov aniž by jste nějaké vyřkli a dokáže zahojil rány, které jsou hluboko v našich srdcích a duších. Ráda bych vás pozvala do našeho studia, abyste si mohli dopřát hluboké uvolnění a dovolili si přijímat bez toho, aniž byste museli cokoliv dát nazpět.
 
Naše setkání začne úvodní konzultací, kde Vám představím způsob jakým pracuji a společně vytvoříme koncept masáže na míru Vašim momentálním potřebám. Poté vám vysvětlím, jak a co budu dělat před a během masáže, abyste byli v bezpečných rukou po celou dobu našeho společně stráveného času. Mé doteky Vám mohou ukázat nekonečné možnosti, otevřít vám nové dveře ve vás samých a umožnit Vám objevit své vlastní zdroje a cesty k uvolnění, radosti, potěšení, vnitřní svobody a bezpodmínečného přijetí sebe sama a ostatních kolem nás. Můžeme spolu pracovat i na Vašich intimních překážkách, jako je toxický stud a potíže s přijetím vlastního těla a své sexuality, vztahová témata, hluboká traumata nebo Vám ukážu techniky, které Vám pomohou zlepšit Váš intimní život a dosáhnout vyšších stupňů potěšení, vnitřního naplnění a extáze.
Podstatou tohoto druhu práce, kterou dělám, je: Pokud se naučíme, jak se navzájem ctít prostřednictvím svých těl, láska, kterou dokážeme vytvořit, nemá hranice. 
 
Certifikace:
Terapeutická práce s tělem podle Wilhelma Reicha
Relaxační masáž lávovými kameny a aromaterapie
Profesionální masáž prostaty a pánve
Rituál 5 smyslů
Reiky I,II
Quodoushka I. šamanský způsob posvátné smyslnosti
Soundhealing a práce s energií - Karl Gruning
Biodynamické masáže - Květa Palusková
Tao vědomého doteku - Jayananda
 
Co nabízím:
Meditace
Tradiční tantra rituál (min.délka 1,5 - 3h) z Indie 
Rituál 5 smyslů (pouze 3hodinová masáž)
Velký tah a celotělový orgasmus
Dechové techniky
Terapie předčasné ejakulace, primárního a sexuálního traumatu
Terapie pro páry
Masáž pro ženy a pro muže
Výuka umění masáže a vědomého doteku
 
Masáž je zde výhradně pro Váš prospěch.
Vzhledem k typu masáže, kterou poskytuji, a její intenzitě, abych vám vytvořila a skutečně poskytla ten nejlepší možný zážitek, budu přijímat POUZE objednávky na minimálně  1,5 - 3h, tento čas mi dá prostor Vám předat to, co si plně zasloužíte.
 
To mi umožní poskytnout vám zážitek, na který Slibuji, že nikdy nezapomenete, a co je důležitější, odnesete si s sebou něco, co si nemůžete koupit nebo najít nikde jinde a co bude růst a kvést ve vašem intimním životě.
 
Těším se na setkání
S láskou
Mika xx
 
 

 

 

 

"V našem studiu zapomenete na okolní svět."